Çağrı Merkezi: 0 212 451 54 09  E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

UFRS Raporlaması

Kurumsal Raporlama, finansal ve finansal olmayan bilgilerin birlikte raporlanmasından oluşur. Şirket yöneticileri de işletme kararları verirken sadece finansal bilgilerin yanı sıra, şirketinizin markası, pazar payı, müşteri memnuniyeti ve insan sermayesini karar verme aşamasında değerleme ölçüsü olarak ele almaktadırlar.Bu nedenle finansal olmayan varlıkları da içeren raporlama şirket değerinin sermaye piyasalarında daha gerçekçi bilgiler içerecektir

 

YMM GÜLHAN AKYAZI BAĞIMSIZ DENETİM SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİR ?

 

YMM GÜLHAN AKYAZI DENETIM, işletmelere gerek iç yönetim raporlamalarının gerekse dış raporlamalarının, ve özellikle finansal olmayan göstergelerin raporlanmasının, kalitesinin ve kabul edilebilirliğinin arttırılmasında yardımcı olmaktadır. YMM GÜLHAN AKYAZI piyasalarda finansal olmayan performans raporlaması kavramının ve uygulamalarının gelişmesine Value Reporting (Değer Raporlaması) ürünü ile öncü olmuştur. Value Reporting, Kurumsal Yönetim’in vazgeçilmez ilkesi şeffaflığın, kurumsal raporlamada tesis edilmesini amaçlayan piyasadaki en kapsamlı yaklaşımdır.

 

YMM GÜLHAN AKYAZI DENETİM bu alandaki hizmetleri :

 

-Özel veya kamu adına finansal olmayan raporlamaların denetimi

-Kapsamlı ve güvenilir yönetim raporlamalarının geliştirmesinde danışmanlık

-Dış raporlamaların ve bilgilendirmelerin şeffaflık yönünden değerlendirilmesi

-Şirket değerinin en iyi ve gerçekçi şekilde yansıtılması için danışmanlık

-Dış raporlama ve bilgilendirmelerin küresel piyasalardaki oyuncularla ve en iyi uygulamalarla karşılaştırılması

-Kısa ve uzun vadeli iletişim stratejisi geliştirilmesinde destek